Oferta Bileta Autobuzi per Turqi, bileta autobuzi per Stamboll nga Biznesi PANAIRI TRAVEL - PANAIRI TRAVEL
Bileta Autobuzi per Turqi, bileta autobuzi per Stamboll
WhatsApp Chat!
Mire se vini ne PANAIRI TRAVEL

☎ +355 69 2300037


[email protected]
Mirësevini!
PANAIRI TRAVEL
Mountains

 Kerkoni Ofertën te biznesi
  PANAIRI TRAVEL

Bileta Autobuzi per Turqi, bileta autobuzi per Stamboll

Publike para 271 diteve - Me date 29/08/2023 Ora 9:57:00 PM

Bileta Autobuzi PerTurqi, Bileta Autobuzi Per Stamboll
Për pyetje ose informacion më të detajuar, kontaktoni në Whatsapp:
Qëllimi ynë është për të ofruar zgjidhjet me të mira dhe për të ndërtuar mardhenie të forta me klientët duke kuptuar, përshtatur dhe plotësuar kërkesat e tyre individuale.
 • Ne ofrojmë cilësi të lartë, komoditet dhe siguri në transportit e pasagjereve.
 • Komoditeti i një autobuzi tek ne, ju mundëson të përjetoni një udhëtimi komfort i cili arrihet nëpërmjet mirëmbajtjes së rregullt të autobuzit.
 • Stafi ynë është i përbërë nga persona të trajnuar dhe të besueshëm, të cilët do t'ju ofrojnë një shërbim profesional gjatë udhëtimit tuaj.
Pse duhet të zgjidhni të udhetoni me ne:
 • - Autobuzët e vendosur ne dispozicionin tuaj, janë prodhim i viteve të fundit, me standarte të larta sigurie dhe shumë komod.
 • - Secili autobuz është i pajisur me televizorë të personalizuar dhe kufje.
 • - Free WI-FI, mundësia e përdorimit të internetit gjatë gjithë udhetimit tuaj, duke ju dhënë mundësi që të qëndroni në kontakt me miqtë apo të afërmit tuaj, për ti informuar apo për të ndarë emocionet tuaja.
 • - Shoferë dhe staf me përvojë, te besueshëm dhe konfidenciale për udhëtimin tuaj.
 • - Fleksibilitet për të përmbushur kërkesat tuaj dhe gjithomë të gatshëm për t'ju informuar.
 • - Rehati dhe kualitet maksimal.
Shërbimet që ne ofrojmë:
 • Transporti ndërkombëtar ne 4 linjen e rregullt, SHQIPERI - TURQI - SHQIPERI :  TIRANË - STAMBOLL - TIRANË
 • Transport për grupe turistike në destinacione të ndryshme.
 • Transport për pako dhe porosi të ndryshme.
NISJET NGA SHQIPERIA
 • BERAT
 • BILISHT
 • CERIK
 • DURRES
 • ELBASAN
 • FIER
 • FUSHEKRUJE
 • KAMEZ
 • KAVAJE
 • KORCE
 • KUCOVE
 • LAC
 • LEZHE
 • LIBRAZHD
 • LUSHNJE
 • PAJOVE
 • PEQIN
 • POGRADEC
 • PRRENJAS
 • RROGOZHINE
 • SHKODER
 • SUKTH
 • TIRANE
NISJET nga TIRANA për në STAMBOLL
 • Çdo të MERKURE dhe të DIELE
 • Orari : 11:30
 • Sipas orës lokale.
NISJET nga STAMBOLLI për në TIRANË
 • Çdo te MARTE dhe te PREMTE
 • Orari : 15:00
 • Sipas orës lokale.
Shënime:
 • Bëni rezervimin tuaj online dhe pagesën mund t'a bëni 30 minuta para se të niset autobuzi.
 • Gjithashtu pagesën mund ta bëni pranë zyrave tona ose në zyrat e partnerëve tanë në qytetin tuaj. 
Zyra qëndrore: 
Në Tiranë te Rruga Xhemal Tafai, përballë gjimnazit Partizani.
V1477  K40  29D0823  K80
 
FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN
Emri i Biznesit qe jep oferten : PANAIRI TRAVEL
Cmimi : I diskutueshem!

*    Ploteso te dhenat e meposhtme per te bere porosine...

Emri i produktit :

Bileta Autobuzi per Turqi, bileta autobuzi per Stamboll

Sasia që doni të porositni :
Emri Mbiemri i Porositesit :
Numer Telefoni (Mobil ) :
Adresa ku dorëzohet porosia :
Pyetje & detaje rreth porosisë :
Data 29/08/2023 Ora 9:57:00 PM

* Do t'ju telefonojme per konfirmimin e porosise.

   
VLERA E CMIMIT PERCAKTOHET ME MAREVESHJE!

Kjo oferte eshte klikuar nga 3043 Vizitor

 
 
Shperndaje me miqt e tu...